אנחנו נעליל על אנשים שקרובים לך

כאמור – "אילן רז" והצוותים שלו, נתנו לעמי שתי אפשרויות: או למסור לידיהם חומר שאביו אסף בנושא חטיפת ילדי תימן (שלטענתם עמי מחזיק בהם) או לעזוב את הארץ לצמיתות. לעמי – שאינו מחזיק שום חומר ברשותו, לא נותרה שום ברירה.

כאמור – "אילן רז" והצוותים שלו, נתנו לעמי שתי אפשרויות: או למסור לידיהם חומר שאביו אסף בנושא חטיפת ילדי תימן (שלטענתם עמי מחזיק בהם) או לעזוב את הארץ לצמיתות. לעמי – שאינו מחזיק שום חומר ברשותו, לא נותרה שום ברירה.
באחת החקירות מיני רבות שאליהן זומן, עמי החליט לשאול אותם מה יקרה אם הוא לא יעזוב את הארץ…
עמי: "…היות ואין לי שום חומר בנושא פשע מכירת הילדים, שאלתי אותם מה יקרה אם לא אעזוב את המדינה. תשובתם היא שהחרידה אותי: "חוץ מכל האיומים הנ"ל ועוד רבים אחרים, אנו נזכיר לך סיפור ישן… והם גילו לי את העובדות הבאות: היה רופא בשב"ס ששמו ד"ר יעקב זיגלבויים ז"ל. אותו רופא – שאהב את אבא, ידע על החדרת החומרים לגופו. עובדה זו הפריעה מאוד, עד שלדבריהם – הם נאלצו לחסלו! הם אמרו שברור שהקורבנות להפלת התיק השקרי – הם הרב עוזי משולם וחסידיו.
בצורה זו – הרויחו אותם גורמים מושחתים "שתי ציפורים במכה אחת". גם חיסלו את הרופא הראשי של שב"ס – אדם שידע ויכול היה לחשוף את החדרת החומרים לגופו של אבא בכלא "שאטה", וגם יצרו לעצמם "קייס" שאותו הם יוכלו להפיל עלינו מתי שירצו. הם המשיכו להזכיר לי שמייד לאחר מכן עצרו את גיסי נועם ועוד מספר תלמידים, ברעש תקשורתי גדול… אבל לאחר כשבועיים הם שוחררו בשקט מופתי. "הסטיגמה עליכם כבר נצרבה במוחם של הציבור" הם הוסיפו… אז, בתשובה לשאלתי – אם איני יוצא מהמדינה, הם יוציאו כתבה ויעלילו עלילת שקר שהרצח בוצע ע"י אבא ועל ידי. ובכדי לתת "תפאורה אמיתית" לסיפור, הם יוסיפו עוד אנשים לעלילה – דבר שיגרום לכליאתנו לכל החיים על לא עוול בכפנו, ובכך לחסל את אבא ואותי סופית. הם הזכירו שמות של אנשים שקרובים לי ואמרו גם לכמה שנים :הם ידאגו שכל אחד ישפט
הרב עוזי, קצין ביחידה מובחרת, איש חינוך ורב בישראל – יופלל וישפט לאישפוז במחלקה סגורה לכל החיים (בטענת "אי כשירות לעמוד לדין") – על לא עוול בכפו.
עמנואל ידידיה משולם, מטפל ברפואה סינית ומע"ר בכיר – יופלל וישפט למאסר לכל החיים על לא עוול בכפו.
יצחק לחיאני, איש חינוך ומפקח מטעם משרד העבודה והרווחה – יופלל ישפט ל 25 שנה על לא עוול בכפו.
משה עזר, איש עסקים – יופלל וישפט ל 25 שנה על לא עוול בכפו.
ישעיה סלנט, איש חינוך – יופלל וישפט ל 25 שנה על לא עוול בכפו.
אייל מעטוף, עובד בחברת הייטק – יופלל וישפט ל 25 שנה על לא עוול בכפו.
נועם אקבס, מתכנת מחשבים – יופלל וישפט ל 15.5 – 18 שנה על לא עוול בכפו.
אורן שבי, מתכנת מחשבים – יופלל וישפט ל 15.5 – 18 שנה על לא עוול בכפו.
דוד מעטוף, רפד – יופלל וישפט ל 15.5 – 18 שנה על לא עוול בכפו.
רון משה, מנהל רשתות – יופלל וישפט ל 15.5 – 18 שנה על לא עוול בכפו.
אילן בן טובים, תלמיד – יופלל וישפט ל 15.5 – 18 שנה על לא עוול בכפו.
יהודה לחיאני, מנהל שיווק – יופלל וישפט ל 5.5 – 8 שנה על לא עוול בכפו.
מאיר שמחי, איש חינוך – יופלל וישפט ל 5.5 – 8 שנה על לא עוול בכפו.
"ולקינוח…" הם הוסיפו, "גם הם לא יזכו לצאת מהכלא לכל החיים, עקב פרובוקציות שיעשו להם בכלא…"

כתיבת תגובה