בנימין נתניהו ספק את הנוגדן למכרך לנשק

מכתב לראש הממשלה בנימין נתניהו בבקשה לספק את הנוגדן לחומרים שהוחדרו לרב עוזי משולם בזמן שהיה בכלא. בנימין נתניהו היה ראש הממשלה שסיפק את הנוגדן, להבדיל אלף אלפי הבדלות לרב המחבלים חאלד משעל בשנת 1998.

מכתב לראש הממשלה
בס"ד
יום שני ד' בסיוון התשע"א
6 ביוני 2011.
(2 עמודים)
לכבוד
ראש ממשלת ישראל
מר בנימין נתניהו.

הנדון: הצלת נפשו של מכרך לנשק
אדוני ראש הממשלה,

הנני פונה אליך כתלמידו של כבוד הרב עוזי אזולאי משולם יצ"ו וכאזרח בישראל.

בתקופת שהותו של כבוד הרב בכלא, הוחדרו לגופו חומרים שמקורם עלום וידוע אך ורק ליחידים. מטרתם של חומרים אלה היא לגרום לבעיות רפואיות שונות עד כדי גרימת מוות בנסיבות רפואיות "טבעיות" כגון קריסת מערכות, דום לב וכד'. חומרים אלה אינם משאירים עקבות ואינם ניתנים לגילוי אפילו בבתי חולים מהטובים ביותר. היחידים שמחזיקים בנוגדן לאותם חומרים הם אלה אשר פיתחו אותם במעבדותיהם.

הרב עוזי משולם, שהינך מכירו באופן אישי נמצא כרגע במצב קשה של סכנת חיים בבית חולים בילינסון בפתח תקווה. גופו נמצא בקריסת מערכות והרופאים (חלקם מומחים בעלי שם) אינם יודעים את מקור הבעיה. הם ניסו בכל הכלים הידועים להם למצוא את המקור לזיהום ואת הגורם לקריסת המערכות אך לשווא.

ברור לי לחלוטין, כי אינני צריך להכביר במלים בכדי לשכנע אותך באמיתות הדברים הנ"ל. כראש הממשלה בידיך מידע הרבה יותר מקיף ועמוק אודות יכולותיה ונכונותה של המערכת להשתמש בכלים "לא קונבנציונלים" אלה בהתאם לשיקולי העומדים בראשה (ואין הכוונה אליך).

להזכירך, בשנת 1997 עת כיהנת כראש ממשלה, בוצע נסיון החיסול של רב המחבלים חאלד משעל בירדן. כפי שפורסם, סוכני מודיעין נשלחו להחדיר לגופו חומרים שיגרמו למותו באופן "טבעי". החומרים אכן הוחדרו לגופו, אך לאחר מרדף קצר הסוכנים נלכדו, הפרשה נחשפה, המלך חוסיין רתח מזעם ופרצה סערה מדינית. תוך שעות בודדות מערכות גופו של רב המחבלים החלו לקרוס בזו אחר זו והרופאים והמומחים בעלי השם שבדקו את גופו (בהתערבות המלך חוסיין) עמדו חסרי אונים לנוכח החומרים העלומים. כפי שפורסם, בהוראתך – נשלחו שליחים אשר בידיהם הנוגדן לאותם חומרים. מיד לאחר הזרקת הנוגדן הבריא משעל לחלוטין.

כאמור כיהנת אתה כראש הממשלה ובטוחני כי את הפרטים הינך מכיר לפניי ולפנים, לרבות כל התיכנונים המקדימים. לא בכדי העלתי את הסיפור של חאלד משעל. הוא רק מראה את כוחה של המערכת, הן בפיתוח חומרים המסוגלים לגרום למוות בצורה "טבעית" והן בכוחה לנטרל חומרים אלה.

אדוני ראש הממשלה,
בתוקף תפקידך כראש ממשלה יש בכוחך לפעול. יש בכוחך להפעיל את כובד משרתך על הנוגעים בדבר ולהביא להצלת נפשו של כבוד הרב עוזי משולם. אתה מכיר את כבוד הרב באופן אישי ("סבנה" וכד'). בתוך תוכך הינך יודע כי כבוד הרב נתן את כל כולו במסירות נפש על מנת להציל כל אחד ממכריו לנשק והיה מוסר נפשו בכל עת שיתבקש על מנת להציל כל נפש מעם ישראל. הוא לא היה נח לרגע עת הגיע לפיתחו דבר הצלת נפשות בישראל.

אדוני ראש הממשלה,
מהתבטאויותיך בעבר נראה כי הינך אדם מאמין וכאחד כזה אתה יודע כי ביום מן הימים תעמוד גם אתה לפני בית דין של מעלה. זוהי הידיעה הבסיסית שכל יהודי יודע בעמקי ליבו (בין אם מקיים הוא אורח חיים תורני או לא). אחרי כל המשחקים, הרעש והצילצולים, אחרי כל הפלאשים והכבוד, אחרי כל הזוהר והתהילה – מגיע יום הפקודה. שם עומד כל אדם "ערום" (גם ראש ממשלה). שם אין חברים, שם אין שרה, שם אין אבנר ויאיר, שם אין זוהר ותהילה, שם אין שקר וצביעות, שם אין תירוצים, שם אין ספינים פוליטי-קורקט. שם יש דייני אמת! יתכן כי בעת קריאת שורות אלה במשרדך אתה קצר בזמן..ומסיח דעתך מדין וחשבון לפני בורא עולם אך אני תקווה כי כשתהיה לבד עם עצמך בזמן של שקט, תהרהר בדבר לעומק, ללא הסח דעת.

אדוני ראש הממשלה,
כל שבאתי לבקש הוא שתפעל להצלת חיים של יהודי! לא באתי לבקש פירסום כזה או אחר. הנוגדן יכול להינתן גם מבלי שאף אחד יידע על כך, ומבלי שהמדינה תכיר בהחדרת החומרים (ולא כפי שנאלצה לעשות – להבדיל – במקרה של משעל).

לא הייתי פונה אליך אם הייתה זו גזירה משמים אותה לא ניתן לשנות. למען ה'. כמוך גם לרב עוזי יש אישה. כמוך גם לרב עוזי יש ילדים. אינני מבקש סיוע בכסף. אם היה זה עני הדופק בדלת, ישנם רבים וטובים שיכולים לסייע ולעזור ולא הייתי מגיע עד אליך. אך לצרה צרורה זו ולשעת משבר זו בה אנו נמצאים יש אך ורק פיתרון אחד: שהמערכת שהינך ידוע כעומד בראשה תספק את הנוגדן לחומרים שהחדירה לגופו של כבוד הרב עוזי.

לא אפרט כאן את תרומתו של כבוד הרב עוזי משולם לעם ישראל ולחברה בישראל בכלל. משום שבראשונה קטונתי מלעשות זאת ושנית – יכלה הזמן, והעדויות והסיפורים לא יכלו. חלקם יישארו עלומים וחלקם יישארו ידועים רק לבודדים (ייתכן כי אתה אחד מהם). לא מעט פעמים סיכן הרב עוזי את חייו להצלת עם ישראל, גם אחרי שנפצע והוכר כנכה צה"ל נקרא כבוד הרב להשתתף בפעילות עבור ישראל.

אדוני ראש הממשלה,
כבוד הרב עוזי עשה ימים כלילות ולילות כימים על מנת לסייע ולעזור לכל אחד מאיתנו – תלמידיו ומכריו. מכתבי זה אליך לא נכתב על מנת להכיר תודה לכבוד הרב על פועלו ועזרתו, אלא על מנת להביא באמת להצלת חייו – בשליחותך. אנא אל תתעלם! אנא פעל! אבקש שתעשה למען ה' ואל תדחה לקונית את פנייתי זו שנכתבה מעומק לב.

אם הינך חושב שאינך יכול לעזור ולסייע, אנא קרא שוב וחשוב על הדברים. ואם אתה רוצה אך המערכת נראית אימתנית מדי, אנא שים לבך לדברים אותם אמר מרדכי היהודי לאסתר המלכה בימים ההם כאשר הגיע תורה להיות צינור הישועה. יתכן כי גם היא חשבה שידיה כבולות מלהושיע והיא מסכנת את חייה בכל ניסיון לפעול:

"כִּי אִם-הַחֲרֵשׁ תַּחֲרִישִׁי בָּעֵת הַזֹּאת רֶוַח וְהַצָּלָה יַעֲמוֹד לַיְּהוּדִים מִמָּקוֹם אַחֵר וְאַתְּ וּבֵית-אָבִיךְ תֹּאבֵדוּ וּמִי יוֹדֵעַ אִם-לְעֵת כָּזֹאת הִגַּעַתְּ לַמַּלְכוּת"

והדברים מדברים בעד עצמם.

בציפייה לרחמי שמים ממעל
ופעולותיך ועזרתך המהירה
אורן שבי- קנדה.

כתובת מקשרת עם אורן שבי בישראל:
נעמה צור
מיכה 11 פתח תקווה.
מ. 49244

נ.ב.
אבקש מכל הנוגעים בדבר, למען ה' אנא העבירו את המכתב לידי ראש הממשלה ואל תסננו אותו. ואם לא למען ה' אז למען היותכם הומאניים.

העתקים:
בית דין של מעלה (ככתוב: "עין רואה ואוזן שומעת וכל מעשיך בספר נכתבים").

כתיבת תגובה