דמנו לא הפקר

ההסתה הפרועה נגד הרב הובילה ללינץ אלים בתלמידיו שחילקו דפי מחאה

הממסד הפושע הסית את משפחת אסולין נגד הרב עוזי משולם
ואלו תוצאותיה של ההסתה:

בני משפחת אסולין ועבריינים נוספים עשו לינץ בתלמידי הרב משולם – שחילקו דפי מחאה בעיר אלעד.
משפחת אסולין עברו כל גבול!
בתאריך י"ח בתשרי התשס"ט (17.10.2008), התפרסמה בעיתון "מקור ראשון" כתבה תחת הכותרת "להיכן נעלמו חסידי משולם". כתבה זו הייתה למעשה כתב פלסתר של נאצה והכפשה חמורים – נגד הרב עוזי, בנו עמי וקומץ מתלמידיו שנשארו נאמנים לאמת והצדק. כל מילה בכתבה נטפה ארס, וכל פיסקה בה – נטבלה בדמו של הרב עוזי ומשפחתו, לצערנו הרב, משפחת אסולין – שהיו בעבר מתלמידי הרב, לקחו חלק נכבד בהכפשתו. במשך מספר שנים היה ברור, כי גורמי הממסד המושחתים – שרצחו בדם קר את שלומי אסולין הי"ד באירועי יהוד, עושים מאמצים כבירים להסית את משפחת אסולין נגד הרב עוזי. שליחיהם של גורמי ממסד אלה, ליבו במשך תקופה ארוכה אש של שנאה כלפי הרב עוזי, תוך שהם מנצלים את מצבו הבריאותי החמור ואת חוסר יכולתו להתגונן. אותם זורעי שנאה והרס, הסיתו רבים נגד הרב עוזי, על ידי שקרים ועלילות דם מרושעות.
הרצחת וגם ירשת?!
גורמי הממסד המושחתים שרצחו את שלומי הי"ד, ניצלו את כאב השכול של משפחת אסולין, ותוך משחק ציני בכאבה, הסיתו אותה עד לכדי הפיכת יוצרות, וגרמו לה לצאת נגד הרב עוזי על לא עוול בכפו. אין כלל ספק, כי גורמי הממסד המושחתים, מחכּכים ידיהם בהנאה לנוכח פעולותיהם שנושאות פרי ביאושים. כיום – משפחת אסולין היא אחת מעוד תלמידים וחברים רבים שהוסתו ובעזרתם מנגחים ומכפישים את הרב עוזי ואת בנו עמי בכל הזדמנות.
שיטת התיגמול: מ"תמהוני מטורף" ל"דמות למופת"
מאוד מעניין לראות את ההבדל העצום בין הדרך הארסית, המלגלגת והצינית בה מציגה העיתונות-מטעם, את הרב עוזי משולם ותלמידיו האמיתיים ואת בנו עמי, לעומת כל תארי הכבוד, החיבה והחנופה בהם מתוארים כל אותם "תמהונים – לשעבר", שמכפישים היום את הרב עוזי ועמי בנו בראש כל חוצות. לא צריך להיות חד עין כדי לתמוה לנוכח הבדל מעורר פליאה זה. צא וחשוב: כיצד זה יתכן, שלפתע – במיוחד עבור כל "חברי הכת לשעבר" שינתה התקשורת את המנגינה? איך יכול להיות, שבמשיכת קולמוס אחת, הופכים בין רגע כל אותם "תמהונים, קיצוניים ומטורפים" לדמויות ראויות להערצה ולמופת?! הווה אומר – רק דבר אחד קטן, מבדיל בין היותך "חבר כת, תימהוני, מטורף ומסוכן" לבין היותך "מלח הארץ ואישיות מעוררת הערכה". כל מה שמתבקש ממך – תלמיד יקר של הרב עוזי, הוא שתצא, תוותר על האמת בראש מורכן ותתן את "תרומתך הצנועה" לממסד. תרומה – הבאה לידי ביטוי בהכפשת שמו של הרב עוזי משולם עמי בנו ויתר תלמידיו האמיתיים של הרב עוזי הי"ד. כמובן – שישנם חלשי אופי, או רודפי כבוד ושררה אחרים, שהעדיפו להתמסר לידיהם של גורמי הממסד המושחתים, ולהפוך בין רגע, בחסות אותם גורמים – לדמויות "ראויות להערכה" ולתיגמול. חלשי אופי אלה, הרימו ידיים ויצאו אל הממסד בראש מורכן. את מורם ורבם הרב עוזי – הם דקרו לדם נפש, למרות שלמדו ממנו תורה ושאבו ממנו עזרה ועידוד במשך שנים כה רבות. הם הכפישו ומכפישים את שמו, את שם בנו עמי – ולא שכחו גם את שאר "חבריהם לשעבר בכת" – אותם תלמידי אמת, שבניגוד לאותם מתוגמלי ממסד – לא נכנעו, והם ממשיכים לכאוב ולזעוק על דמו הנשפך של מורם ורבם הרב עוזי משולם ובנו עמי וחבריו. כאשר קוראים את כתבת ההכפשה נגד הרב שפורסמה ב"מקור ראשון", לאור שיטת התגמול המתוארת כאן, קל לראות כיצד פועלת שיטה זו למעשה.
דמם של הרב עוזי ותלמידיו – מותר!
במדינת "ישראל" – מה שמותר לכולם אסור כמובן לרב עוזי משולם ותלמידיו. את דמם מותר לשפוך, את שמם רצוי להכפיש ועל כבודם מי בכלל מעיז לדבר. אך להם כאמור – אסור להשיב או להתגונן. תלמידי הרב שיצאו לחלק דפי מחאה בעיר אלעד, הותקפו באכזריות על ידי משפחת אסולין ועברינים נוספים שגייסו. אלה האחרונים ארבו לתלמידי הרב ועשו בהם לינץ, תוך שהם משתמשים בכלי משחית כגון לומים, קרשים וכל הבא ליד…

תלמידי הרב עוזי משולם, הוכו ללא רחם בעזרת אלות, לומים וקרשים, חלק מהפצועים אבדו הכרה וכיאות לסדום ועמורה – הקורבן הוא הפושע!
לאחר מספר דקות בהן תלמידי הרב היו שרועים על הקרקע שותתים דם, הגיעו אמבולנסים וצוותי הצלה רבים, שהחלו לטפל בהם בשטח. אף על פי שעוברי אורח רבים היו עדים ללינץ בתלמידי הרב, המשטרה לא עצרה אפילו אחד מהתוקפים. במהלך הדקות בהם פונו תלמידי הרב עוזי לבתי חולים עם חבלות קשות בראש, בגפיים ובכל חלקי גופם, הסתובבו מבצעי הלינץ – משפחת אסולין וחבריהם במקום – כאילו כלום לא קרה. אך לעומת זאת, כצפוי – השוטרים שהגיעו למקום, לא נתנו לעובדות לבלבל אותם: שלושה תלמידים של הרב נעצרו, אחד מהם הוא הצלם שצילם את פינוי התלמידים הפצועים ואת מבצעי הלינץ החופשיים בחסות המשטרה. מאוחר יותר, כאשר השתחררו תלמידי הרב מבתי החולים והגיעו להגיש תלונה במשטרה, ציפתה להם "הפתעה". נאמר להם כי עליהם לחתום ערבות – אחרת הם יעצרו. התלמידים החבולים הציגו את התמונות ואת החומר הרפואי הרב – אך גם זה לא עזר. הם סירבו באופן חד משמעי לחתום על ערבות שלמעשה מציגה אותם כאשמים, ונלקחו מיד למעצר. בבית המשפט נמשכה ההצגה. השופטת לא איפשרה לעורכת הדין מטעם ההגנה להציג ממצאים המוכיחים חד משמעית, כי בוצע לינץ אלים בתלמידי הרב עוזי. השופטת גערה בעורכת הדין כאשר זו ניסתה להציג טלית ספוגה בדם של אחד מהתלמידים, בראשו הלמו בני משפחת אסולין עם מגבה ("ג'ק") של רכב.

התוקפים ממשפחת אסולין מתכננים לחטוף את המצלמה. ראשונה מימין – "הרבנית" אסולין. (הצלם כאמור – נעצר)
ומה הלאה…
דמם של הרב עוזי משולם, בנו עמי והקומץ שנשאר מתלמידיו האמתיים – אינו הפקר. הרב עוזי הי"ד נרצח, על ידי אותם גורמים מושחתים המבוצרים בצמרת השלטון. בנו הבכור עמי גורש מישראל בסוף שנת 2005 – הוא נתון לאיומים ולחצים קשים ביותר מצד אותם גורמי ממסד מושחתים. עמי , רעייתו, ילדיו וחבריו מקומץ השרידים של תלמידי הרב מוכפשים גם הם ודמם מופקר לכל. כל דכפין רשאי לבוא, לחבוט בהם לעיני כל ישראל – ואין פוצה פה ומצפצף. המשטרה ומערכת אכיפת החוק מושכים את ידם תוך הערמת קשיים והעלמת עין, ואינם עושים את החובה המינימאלית המוטלת עליהם – להגן על זכויותיהם הבסיסיות. אנו לא מצפים מהמשטרה להגן עליהם באותה היעילות בה הם מגינים על אלה ששופכים את דמם. דרישה כזו היא מעל ומעבר למה שהורגלו לעשות. אנו דורשים שהמשטרה תגן עלינו אפילו כאזרחים סוג ד' – כפי שהממסד דואג לקטלג אותנו!

כתיבת תגובה