זעקה מלב נשבר

בס"ד
זעקה מלב נשבר
השורות הבאות נכתבו על ידי עמי ועל ידי חבריו, ולכן נבקש מראש את סליחתכם באם נעבור מדי פעם מכתיבה בגוף ראשון לגוף שני רבים וחוזר חלילה…

באין מי שדורש צדק, ואין פוצה פה ומצפצף מול התרת דמנו, נותר לנו רק לזעוק ממעמקי לבנו הנשבר. לבקש בשם הצדק והאמת – שתצטרפו ,לדרוש יחד איתנו –
הקמת ועדת חקירה ממלכתית בדלתיים פתוחות לעיני כל אזרחי ישראל.
ועדת חקירה לחקר הפשע של הרדיפה הממושכת ושפיכת דמו של אבי ומורינו ורבינו, הרב עוזי אזולאי משולם זצוק"ל הי"ד, אשר נרדף עונה ונרצח ע"י קומץ גורמי ממסד מושחתים שגזלו את השם "ישראל". גורמים שממשיכים עד לעצם הרגע הזה את הרדיפה כלפי בנו הבכור של הרב עוזי אזולאי משולם זצוק"ל הי"ד –
 עמנואל ידידיה (עמי) משולם משפחתו וחבריו.
{ תיעודים:להכניס קטע וידאו של הרב מביהמ"ש בו הרב אומר את הדברים הבאים: אנחנו לא סומכים על שום רשות משפטית כאן,  רק דלתיים פתוחות!  }
רדיפה זו מבוצעת בצורה מתוחכמת וזדונית  וכאשר  מצרפים את חלקי הפאזל השונים מתגלה תמונה מחרידה של רדיפה שיטתית בצורה שפלה ביותר שמזכירה משטרים אפלים.
שיטות הפעולה של רדיפה זו כוללות עלילות שקר, רצח אופי באמצעי התקשורת ובמדיה החברתית , הכפשות,הוצאות שם רע בציבור וניסיונות חיסול מזוויעים – משנת 1978 ועד היום. וכאמור, בוצעה ומבוצעת רדיפה זו נגד כבוד הרב עוזי אזולאי משולם זצוק"ל הי"ד ונגד בנו עמי, משפחתו וכן קומץ תלמידים בודדים שנותרו נאמנים לדרך האמת ולמאבק של חשיפת האמת.
לצערינו, המוטיב החוזר והמרכזי ברדיפה אכזרית זו מזה שנים רבות, בו משתמש אותו קומץ גורמי ממסד מושחתים הינו בין היתר הסתת "קרובים" ו"חברים" נגדנו.
כשבשלב הבא – ממשיכים לעודד אותם ולתעל אותם להסית נגדנו בצורה שפלה בעלילות שקר מזעזעות.
לאחר שרצחו את אבי כב' הרב עוזי אזולאי משולם זצוק"ל הי"ד, הרגישו אותם גורמי ממסד מושחתים שהדרך הטובה ביותר להשתקת הפרשה היא- לעסוק בה בצורה "מבוקרת" על מנת לשחרר את הקיטור החברתי ולמנוע התפרצות העלולה לסכן אותם ואת מעמדם. 
ומשהחלו הפרסומים התבהרה התמונה אט אט… יותר ויותר אנשים מתוודעים לאמת הכואבת על ממדי הפשע שבוצע כאן בארץ ישראל כנגד אלפי עולים חפים מפשע.
אך יחד עם התבהרות התמונה, חודרת לתודעה גם ההבנה של הרדיפה הממושכת והנוראית ורצח האופי המזוויע שבוצע נגד אבי, מורינו ורבנו הי"ד על מנת להציגו כאדם שאין להקשיב לדבריו( חלילה)…
להכניס כאן את התיעודים של כל המפורסמים שאמרו שצריך לבקש סליחה מהמורי כולל יעקב אחימאיר דרעי ח"כים של ש"ס, ביבי  (היום עומדים לתקן עוול היסטורי…) גילה גמליאל…
אולם עדיין ישנם כאלה שעלולים לחשוב כי הסיפור שלנו "הזוי ומדומיין" או כל מיני מונחים שטבעו גורמי הממסד בתודעת הציבור במסגרת הדה לגיטימציה ורצח האופי שעוללו לנו. לכן, אנחנו מביאים בפניכם את העובדות כהוויתן על מנת להפיץ את האמת ככל שמתאפשר לנו, בכדי שהעם בישראל והעולם כולו יידעו.
בדף זה נשתדל לתמצת כמה שאפשר, את מגילת חיינו שנמשכת עשרות שנים, סיפור כואב, החותך בבשר החי.
אנו תקווה שתהיה היענות, לדרוש צדק כלפי אלו הנרדפים על לא עוול בכפם אשר כל "חטאם" היה דרישת צדק עבור משפחות אשר ילדיהם נגזלו מזרועותיהם באכזריות רבה, על ידי חסרי מצפון שאינם בוחלים בשום אמצעי לכיסוי פשעיהם.

אז איך הכל התחיל?
להוסיף כאן  את הקטע של ההתוודעות של מורי חיים זצוק"ל לפשע החטיפה וההוראה למורי לטפל בפרשה..
 
רקע – הפגישה במשרדי השב"כ והצעת ה"מקל או הגזר"
…" בסוף שנת 1978, לאחר שאבא הי"ד אסף חומר תיעודי רב בנושא הפשע הממוסד של חטיפה, מכירה וניסיונות רפואיים בילדי עולים מתימן ארצות המזרח והבלקן בשנים הראשונות לקום המדינה, נודע הדבר לאותו קומץ של גורמי ממסד השולטים בצמרת, ואבא זומן לפגישה במשרדי השב"כ ברחוב בן יהודה 2 בירושלים.
שם, הוא נפגש עם ברנש בשם "אילן רז", שרבים מבכירי השלטון מתחלחלים ומפוחדים ממנו. אותו "אילן" הסביר לאבא שהפגישה נובעת מרצון עז להסביר לו מדוע "כדאי" לו להפסיק לחפור בפשע הנוראי שבוצע ע"י גורמים מושחתים בממסד. מר רז הציע בתחילה לאבא את אופציית "הגזר" – משרת רב ראשי במדינת ישראל לכל החיים ועוד תפקידים שונים והצעות רבות כתיגמול. אך התברר לו כי רק תורת ישראל, אהבת האמת והצדק עומדים אל מול עיניו של אבא הי"ד, ושום הון שבעולם לא יסיט אותו מדרישת צדק מוסרי, תורני וחוקי.
כשראה אילן רז שאי אפשר "לקנות" את אבי, עבר לאופציה השנייה – "המקל". הוא הבטיח לאבא כי ידאג לכך שגורמי הביטחון ינהלו נגדו רדיפה אישית ומשפחתית ע"י התנכלויות שונות. "אילן" אף תאר את השיטה בה יפעלו כנגד אבא – רצח אופי ע"י התקשורת (המתועלת כמובן), שתסית נגד אבא ותביא להתרת דמו, בכדי להשליכו לכלא, ואף לחסלו. כמובן שכל זאת יבוצע ללא שום התנגדות מצד העם – שיעבור שטיפת מוח בעקבות ההסתות בתקשורת.
{ תיעודים: להכניס קטע וידאו של הרב מאותו ערב ביהוד בו הרב מספר שאמרו לו נהפוך אותך לX } אבא לא פחד, והמשיך לדבוק באמת ובדרישה לצדק, עפ"י כל כללי וחוקי התורה הקדושה וחוקי מדינת ישראל, אשר חוקקה חוקים שהיא בעצמה איננה מקיימת.
וממש כפי שאותו ברנש, מר אילן רז  איים – כך היה. עוד בשנת 1988 החלו התנכלויות אישיות כלפי אבא באופן אישי.
פרסום עצמאי ראשון בקלטות אודיו
"בשנת 1988 אבא הפיץ 3 קלטות אודיו { תיעודים: להכניס את שלושת הקלטות הראשונות שהרב הפיץ } לציבור הרחב, אשר מתארות את נושא החטיפה, וכמו כן גם את נושא ההשתקה ואיומיו של הברנש "אילן רז". מהלך זה, גרם לאותם גורמי ממסד מושחתים "להסיר את הכפפות". הם החלו לפגוע באבי היקר, דרכי (עמי, בנו הבכור ) ע"י הפחדות והתנכלויות בבית הספר, בזמן שאני ילד רך בשנים, דבר שגרם לי לטראומה נוראית שליוותה אותי לאורך כל תקופת הילדות שלי .
לצערי, הם לא הסתפקו בזה.

ניסיון התנקשות ערמומי בחייו של אבי זצוק"ל הי"ד,  שרק בנס נגמר בפציעה ותחילת מסע רצח אופי מזוויע בדומה לדר שטרימר הגרמני
"בשנת 91 היה ניסיון התנקשות מתוחכם באבי היקר הי"ד. אבא נפצע בעצב הסכיאטי כתוצאה מחדירת כדור לרגלו, דבר שגרם לו לכאבי תופת כאבים המוגדרים "ככאבי פאנטום" על פי חוות דעת רופאים ומומחים. למרות שבאותה התקופה הציבור כלל לא הכיר את אבא, התקשורת החלה כבר אז בהתרת דמו והחלו לכנות אותו "מנהיג כת" או "הגורו מיהוד". { תיעודים: להכניס כאן את הכתבות שפירסמו "מנהיג גורו או כת משיחית", הכתבה אחרי הפציעה }
אבא  פונה לחברי הכנסת ומצליח להביא לדיון בכנסת
"לצערנו עברנו תקופה לא קלה עד שאבא התאושש מפציעתו. אך אבא לא התייאש והמשיך במאמציו לחשיפת האמת וקיום צוואת סבו מו"ר חיים סינוואני לתיקון פשע זה של מכירת תינוקות מקרב יהודי תימן מזרח ובלקן.
אבא החל לפנות לכלי התקשורת ולכל חברי הכנסת בישראל, במטרה להביא לפיתרון הפשע הנוראי שנעשה.
בנוסף, אבא תיעד את פניותיו לתקשורת ואת סירובם לפרסם את הפרשה, על מנת להראות כי "כלב השמירה של הדמוקרטיה" אינו אלא כלב השמירה של הפושעים בצמרת. { תיעודים: להכניס תמונות של הרב מהכנסת}
מחברי הכנסת, לא קיבל אבא שום מענה – למעט פגישה עם חברי הכנסת רענן כהן ודוד מנע.
אך לא רק שהפגישה לא הניבה פירות, אלא גררה בעקבותיה עוד כתבות הכפשה באמצעי התקשורת, בהן טפלו עלינו עלילת שקר שכביכול חיללנו את בית הכנסת אשר בכנסת.
{ תיעודים: להכניס את הכתבה }

המשך הפרסום העצמאי באמצעות הפקת מחזה והפצת עלונים לציבור הרחב
כאשר אבא ראה שאין עם מי לדבר מבחינת הרשויות והתקשורת , החליט ליידע את העם בכוחות עצמו. הוא הפיק הצגה אודות הפשע. הצגה שכללה עדויות מוקלטות ומסמכים תיעודיים {תיעודים:  להעלות את ההצגה עם הטבעת מים}. שלושה חודשים אח"כ, הוציא לאור עלון ראשון שנקרא בשם "אבן מאסו הבונים" {תיעודים: להעלות את העלון} ובו פרסם את סיפוריהם של משפחות החטופים כולל מסמכים ותיעודים רבים אודות הפשע.
באמצעות אותו עלון שהופץ ברחבי הארץ, עקף אבא את התקשורת המתועלת, ואת האטימות הממוסדת לחשיפת הפשע.
גורמי הממסד נכנסו למתח, שכן את העלון העצמאי שהפיץ אבא, אין להם כל דרך לעצור את הפרסומים "בדרכים הרגילות".
בעקבות זאת, החליטו אותם גורמים מושחתים להתקדם במהירות לשלב הבא והוא – יצירת פרובוקציה שתגרום לחיסולו הסופי של אבא, משפחתו ותלמידיו.

המצור על הבית שלנו- "אירועי יהוד"
כשבועיים לאחר הוצאת הגיליון הראשון של העלון העצמאי, הפעילו גורמי הממסד תוכנית פרובוקציה שהובילה לפרוץ "אירועי יהוד".
במרץ 1994 כוחות הביטחון החלו מצור על ביתנו, כאשר במקביל הפיצו בתקשורת "שכת תימהונית" מתבצרת ביהוד. כבר בתחילת האירועים, ניתן היה לראות את "הצהרת הכוונות" של אותם גורמי ממסד, בדיוק כפי שהבטיח אותו "אילן רז". צלף משטרה ירה אש חיה ומדויקת לעבר צווארו של אחד שהיה מתלמידיו של אבא, שרק בנס לא נהרג. וזאת אך דקות ספורות לאחר שאבי דיבר עם נציגי המשטרה – ניצב גבי לסט ותנ"צ יעקוב רז.{תיעודים:אם רוצים אפשר לשים תמונה של יחיאל בן אבו אחרי הירי }
אבא שאל אותם "מדוע אתם צרים על הבית?!" אבל ההוראות היו מגבוה – והמטרה ברורה – חיסולו של אבא והפרשה המזעזעת.
אותם קצינים ביקשו מאבא להסיר את השלט הגדול שהיה תלוי על ביתנו ובו דרישה להקמת ועדת חקירה ממלכתית לחקר פרשת ילדי תימן מזרח ובלקן.
מספר ימים לאחר פרוץ האירועים, בערב חג פסח הגיעו לביתנו מספר חברי כנסת ביניהם דב שילנסקי ואברהם פורז. לאחר שקיבלו את הסכמתם של נציגי הסיעות השונות (מפד"ל,עבודה,מרץ,ליכוד) חתמו חברי הכנסת והמשטרה על הסכם עם אבי שעיקריו הם שניים:
1. שתוקם ועדת חקירה פרלמנטרית בדלתיים פתוחות בנושא הפשע הממוסד של "גניבת ומכירת ילדי תימן מזרח ובלקן"  {תיעודים : תמונות/וידאו  מהחתימה על ההסכם }
2. תוקם ועדת בדיקה "לאירועי ביהוד" ובראשה יעמדו קציני משטרה, כאשר בכל העת ישמש עו"ד מטעם אבי כמשקיף וילווה את כל השלבים, וכן תהיה מעורבות של מחלקת חקירות שוטרים, שתחקור את תלונותינו בנוגע לפרובוקציה המשטרתית.
בנוסף, בהסכם זה מודה המשטרה כי התלמידים שהיו בעלי נשק באותו אירוע – החזיקו בו כדין.
בסוף חתימת ההסכם, כולם לחצו ידיים, וחבר הכנסת דב שילנסקי אמר שהוא גאה להיות חתום עם אבי על אותו הסכם.
גם קציני המשטרה הבינו שעשו טעות, וזו הסיבה שחתמו על ההסכם.
מפאת קוצר הזמן שנותר עד לכניסת החג (פסח), המשטרה סייעה בהחזרתם הביתה של התלמידים שעצרה.
כולם שמחו בחושבם שהעוול הנוראי יבוא על פתרונו, ועל כך שאותם גורמים מושחתים החליטו לנסות ולתקן את פשעיהם.
אך שוב – לצערי, שמחה זו הייתה מוקדמת.
יום- יומיים לאחר מכן, המשטרה החלה להפר את ההסכם בשיטתיות ואף הודיעה שההסכם בטל ומבוטל והודיעה כי אבא ייעצר.
{תיעודים: ראיון של הרב בסלון כשהספריה מאחוריו, ראיון של הרב אצל דן מרגלית }

המשטרה מפרה בבוטות את ההסכם
ברור כשמש כי מטרתם של גורמי הממסד הייתה לחסל את אבא.
בשל העובדה כי אבא פרסם את עיסוקו בפרשת חטיפת ילדי תימן מזרח ובלקן ואף דרש בפומבי הקמת ועדת חקירה לפרשה, היה ברור לגורמי הממסד כי צריך לחסל אותו בצורה "טבעית", כדי שהעם לא יתעורר ולא ישאל שאלות. לכן, חידשו גורמי הממסד את המצור של כוחות הביטחון סביב ביתנו.
במהלך חול המועד פסח – אבא יצא איתי ועם תלמידיו לשידור חי בטלויזיה בתוכניתו של דן מרגלית.
"למרבה הפלא" לא נעשה שום ניסיון לעצור אותו למרות "היותו כה מסוכן", שכן דעת הקהל עד לא היתה מוכנה דיה. לשם כך, גויסה התקשורת שיצאה במסע הסתה, בכתבות ובפרסומים אודות "קבוצה מטורפת המתבצרת עם כלי נשק רבים, ומסוכנת מאוד לציבור".
{תיעודים: כתבות הכפשה על הרב "מסוכן", גדרתון ועוד…}
נקודה נוספת שאני שמה לב שחסרה לנו במאמר היא, לכתוב בהתחלה קצת רקע על הרב עוזי, מי זה הרב עוזי, קצין בצה"ל היה בדרגות מאוד גבוהות במוסד, קיבל הוראה ממורי חיים, שאב חומרים ועל כן נרדף כל כך
במהלך המצור, הגיעו מדי יום המונים לביתנו , בכדי לדווח על בני משפחה שנחטפו, לפרוק את צערם, לקבל חומר הסברה או לחזק את ידיו של אבא.
{ תיעודים: יש תמונות של שלטים בבית הרב , ארגז עם הבובות, גדר תיל ועוד }

הטבח המשטרתי וסיום המצור
במהלך האירועים ביהוד, אבא קבע פגישה עם מפכ"ל המשטרה אסף חפץ – נציגם של גורמי הממסד במטרה אחת: למנוע שפיכות דמים. כאשר אבא הגיע לפגישה, היה ניסיון לחסלו בעלטה. ניסיון זה כשל תודה לאל, והוא פנה לאסף חפץ במילים אלו: "חיפשתם אותי? בבקשה – אני בידכם.  אבל אל תשפכו דם בביתי".
לצערנו פעולתו זו של אבי לא גרמה לאותם גורמים לחדול ממזימתם הזדונית, { תיעודים: כתבה שרבין נתן אישור להרוג עד 10 הרוגים } וממש באותם רגעי עלטה, הקיפו את ביתנו אלפי לוחמים מיחידות משטרה, צבא, צלפים, מסוק חג מעל הבית וארבעה בולדוזרים ענקיים (D-9 ) כיתרו אותו מסביב. החשמל והטלפון נותקו, והחל ירי מטורף לעבר הבית שלנו. הכדורים ניפצו את החלונות מעל ראשו של אחי בן ה-5.
תוך כדי הירי חסר הרחמים, ובדיוק כפי שאירע בתחילת האירועים, ירה צלף ירי מדויק וקטלני לעבר צווארו של שלומי אסולין, תלמידו של אבא שהיה יקר לאבא כבן. שלומי, רק בן 21 שנה, מפקד כיתה בגולני, אהוב על כל מכיריו – נרצח בדם קר!
{ תיעודים: תמונה של שלומי אחרי הרצח כשנשאו אותו, מכתב "הזדהות" מאהוד ברק ועוד אחד על שלומי , דו"ח מצח עם הסבר על כך ששלומי נרצח בדם קר ועל כך שעדות הצלף נסתרת }
המשפט המכור – בנוסח משפט דרייפוס
לאחר מכן היה משפט מכור מראש שבו אפילו הזכות הבסיסית ביותר להתגונן כדבעי – נשללה.
בתום משפט דרייפוס זה, הושלכו אבא וכמה מתלמידיו לכלא למספר שנים. גם שם אבי עבר התעללויות ומניעת זכויות אנוש בסיסיות והכל ב…"הוראה מגבוה".
הרדיפה היתה כל כך שיטתית ומגמתית, עד שאפילו לנציבות השב"ס לעתים היו הדברים תמוהים. במשך תקופה ארוכה מנעו ממני כל אפשרות לבקר את אבא.

חומרים מסוכנים הוזרקו לגופו של אבי
במהלך התקופה הקשה הזו , העבירו את אבא לכלא שאטה שבעמק יזרעאל, ושם אותם גורמי ממסד מושחתים, החדירו לגופו חומרים במטרה אחת ויחידה – לגרום לקריסת מערכות בגופו תוך הקפדה שהכל יראה "באופן טבעי".
מייד אחר כך אבא איבד את ההכרה והובהל לבית חולים "העמק" בעפולה. כל סביבת בית החולים כותרה על ידי אנשי משטרה ושב"כ כהגדרתם. לנו, לא נתנו להיכנס ולראות מה מצבו של אבא, והחמור ביותר הוא – שלא סיפקו לנו שום אינפורמציה לגביו .

אבא יוצא מהכלא במצב סיעודי
אבא נכנס לכלא ב- 1994 כשהוא בריא על שתיים והשתחרר כשהוא מרותק למיטתו בשנת 1999, במצב בריאותי פיזי קשה ביותר, עם קריסת מערכות כללית וגוף מחורר "מנשיכות חרקים", כהגדרת רופא עור בכיר שבקר אותו בתאו.

התנאי לשחרורו של אבי מהכלא – שהוא לא יעסוק יותר בנושא ילדי תימן
בניגוד גמור לסיבות המאסר של אבי שהיו כביכול על החזקת נשק וכד'" בתנאי השחרור של אבי היה כי אבי לא יעסוק יותר בפרשת ילדי תימן מזרח ובלקן.
{ תיעודים: האם יש לנו את תנאי השחרור של הרב, תעודת אסיר }
 
לוחמה בעצימות נמוכה
אמנם אבא שוחרר מהכלא עם תנאי שחרור שלא לעסוק יותר בפרשת "ילדי תימן מזרח ובלקן"  אבל אותם גורמי ממסד מושחתים לא היו רגועים. 
עוד מלפני שנים, כאשר הבינו אותם גורמי ממסד מושחתים כי יש להם מלחמה עם אבא, דאגו אלה "להשתיל" בקרב התלמידים סוכנים משלהם, כדי שיוכלו בבוא היום לשמש "גייס חמישי" בקרב תלמידיו של אבא ("פרובוקטורים").
גורמים אלה, החלו "למלא את תפקידם", בזמן המאסר של אבי, והמשיכו ביתר שאת עם שחרורו במצב רפואי קשה.
פעילותם של גורמים שתולים אלה היה לחולל אנדרלמוסיה בקרב תלמידיו של אבי,כשמטרתם כפולה : להפיץ שקרים ועלילות שווא על אבי, משפחתו ותלמידיו ולהסית נגדנו – מחד, ומאידך – לבלבל ולשתק את תלמידיו האמיתיים שלא מוכנים לשתוק על העוול הנוראי שנעשה לרב שלהם .
לצורך זה גויסו משתפי פעולה מקרב תלמידי אבי, באמצעות הסתות ומניפולציות בכדי שאלה ישמשו כלי שרת בידי אותם גורמי ממסד.
לצערנו הרב, הצליחו להסית אפילו אנשים שהיו יקרים לנו ביותר, חלקם גם בני משפחה.

"אויבי איש אנשי ביתו"
תלמידיו של אבי שראו את הנזק העצום שגרמו וגורמים אותם מסיתים מעוררי פרובוקציות, התרחקו מהם ומהכפשותיהם בניסיון להגן על עצמם מההסתה וההרס.
אך גם את זה צפו מראש גורמי הממסד המושחתים, מתוך הנחה שלא כולם "יישרו קו" עם ההסתה, לכן הופצה השמועה כי אבי כביכול הוא זה שמנתק "ומפריד משפחות".
"אם חשבנו שבזה הסתיימו תלאות חיינו – לצערי הרב התבדינו…פרק נוסף  החל…"
 { תיעודים: להכניס תוכנית של נשות השב"כ עם הסבר קצר על כיצד נוהגת "המערכת"}

אותם גורמי ממסד רודפים אותי בנו הבכור של הרב עוזי משולם זצוק"ל הי"ד באופן גלוי
לאחר שיחרורו של אבי מהכלא במצב גופני קשה, התמסרתי לסעד את אבא ולדאוג לכל צרכיו.
בשנת 2002, זמן קצר לאחר הולדת בני הבכור שי, החלו אותם גורמי ממסד מושחתים להתנכל לי תוך קביעת עובדה שאני הוא ממשיכו של אבי בחשיפת הפשעים שלהם. הודעתי להם שאינני מבין במה מדובר ושבסך הכל הייתי ילד קטן ואין לי שום דבר עם הנושא. כמובן, שאת אותם גורמים זה לא עניין, והם החלו לזמן אותי לעשרות חקירות. במהלכם, הופעל עלי לחץ פסיכולוגי כבד, לטענתם – בכדי שאעביר לידיהם "את החומר הרב שאבא שלך העביר אליך", דבר שמעולם לא ראיתי או קבלתי.

שיטות מזוויעות של משטר אפל- חיסולים,הפחדות,לחץ ואיומים
החקירות אליהן נקראתי היו בשבתות וחגים בשעות לילה מאוחרות, תוך כדי כך שאיני יכול לשתף אף אחד ולספר מה עובר עלי. הזהירו אותי שאם אני אפתח את הפה, אף אחד לא יאמין לי ועוד וגידו שאני מדומיין ומשוגע. בנוסף, הם הראו לי כיצד הם "טיפלו" באנשים רבים ומפורסמים שלא צייתו לדבריהם.
לדוגמא:
הראו לי מקרה אחד של עיתונאי ידוע ומפורסם, שחקר פשעים שאותם גורמים ביצעו, במטרה לחשוף אותם לציבור. הם זימנו את אותו עיתונאי אליהם והזהירו אותו שיחדול מלהתעסק ולחפור היכן שלא צריך. גם בחקירות אלה, חשב העיתונאי שהוא נמצא במדינה דמוקרטית ומתוקנת. הוא טעה.
אותם גורמים הראו לי כיצד הם החדירו תאים סרטניים לגרונו של העיתונאי – במטרה להשתיקו, ואמרו לו שאם הוא ידבר על מה שהם עשו לו, כולם יסתכלו עליו כעל "משוגע", וכמובן שהם ידאגו לפגוע בבני משפחתו "בצורה טבעית", כגון תאונות דרכים, התאבדות ועוד שיטות "טבעיות".

"תביא את החומר של אביך או שתעזוב את הארץ עד יעבור זעם…."
"במהלך אותן החקירות נאמר לי שיש שתי אפשרויות: האחת – לתת את החומר שלטענתם מצוי בידי. והשנייה – לעזוב את המדינה. כאשר אם אעזוב את המדינה ואפתח את פי בחו"ל הם כבר יידעו כיצד לפגוע בי ובבני משפחתי – גם אלה שבארץ וגם אלה שאיתי בחו"ל ("ולקינוח" יפגעו גם בחבריי וילדיהם).

"'נתפור' לאביך ולך תיק רצח ,ונוסיף עוד כמה מתלמידי אביך כדי 'שיראה אמיתי'…"
היות ואין לי שום חומר בנושא פשע מכירת הילדים, שאלתי אותם מה יקרה אם לא אעזוב את המדינה?!.
תשובתם היא שהחרידה אותי: "חוץ מכל האיומים הנ"ל ועוד רבים אחרים, אנו נזכיר לך סיפור ישן…" הם גילו לי את העובדות הבאות:
היה רופא בשב"ס ששמו ד"ר יעקב זיגלבויים ז"ל, שהיה הרופא הראשי של השב"ס. אותו רופא – שאהב את אבא, ידע על החדרת החומרים לגופו של אבא בזמן המאסר. עובדה זו הפריעה לו מאוד, עד שלדברי אותם גורמים – הם נאלצו לחסלו! הם אמרו שברור שהקורבנות להפלת התיק השקרי – יהיו  הרב עוזי משולם ותלמידיו.
כך אותם גורמים מושחתים הרויחו בעצם "שתי ציפורים במכה אחת". אותם גורמי ממסד הזכירו לי שמייד לאחר שהם חיסלו את אותו רופא, עצרו את גיסי נועם ועוד מספר תלמידים, ברעש תקשורתי גדול… אבל לאחר כשבועיים הם שוחררו בשקט מופתי { תיעודים: האם אפשר למצא כתבות של המעצר המתוקשר ולהשוות עם תאריך השחרור השקט}.
בוודאי שהסטיגמה כבר נצרבה בדעת הקהל.{ תיעודים: אני חושבת שישנם כתבות על זיגלבוים ושניסו לקשר את זה "למשולם"}  
אמרתי להם שהם יודעים שאין לנו יד ורגל בעניין ושהם בעצמם אומרים שהם אלו שביצעו זאת…
אז כדי להוכיח לי כמה הם רציניים בכוונותיהם, הם אמרו לי שהם השאירו לגיסי נועם את התיק פתוח, כהכנה למצב שאני אסרב לצאת מהארץ. ואם אני אסכים לצאת – גם גיסי ייצא בלי שום בעיה…
וראו איזה פלא… גיסי יצא מספר פעמים מהארץ ללא שום בעיה, ועד היום כדבריהם  – הם שומרים זאת "לשעת הצורך" בשביל "לשמור לעצמם את הזכות" לפתוח את העלילה מתי שירצו (והכל מתועד אצלנו).

כך באיומים אכזריים …אולצתי לצאת מהארץ
בלית ברירה, בסוף שנת 2005 עזבתי את הארץ ונאלצתי לבקש מעמד של פליט בקנדה. נסעתי עם רעייתי, שלושת ילדיי הרכים וגיסי. הגענו לקנדה בחורף, בקור מקפיא עצמות, ללא ידיעת השפה וללא הכרת המקום. כל זאת בתקווה שאותם גורמים  יעמדו בהבטחתם ולא יפגעו במשפחתי ובחבריי. כמה שטעיתי!

קומץ גורמי הממסד המושחתים אינם עומדים בהבטחתם..
שניים מבין החברים שגם עליהם רצו להעליל את עלילת השקר כאמור לעייל – הגיעו בשביל להעיד בדיון בקשת הפליט שלי בקנדה. וראו איזה פלא… ימים בודדים לפני השימוע – הוא נדחה. במקביל, סמוך למועד הדיון התפרסמה "פתאום" כתבה בישראל בה נאמר שמדינת ישראל אומרת לקנדים שישראלים המבקשים מקלט בקנדה – משקרים, וכי אין שום רדיפה על רקע פוליטי חברתי או דתי במדינת ישראל { תיעודים: הכתבה הנדונה}, וכן שמדינת ישראל מבקשת מהקנדים להעביר לידיה אינפורמציה(!) על ישראלים המבקשים מקלט בקנדה, או לפחות להתייעץ איתה בעניין – דבר שנוגד לחלוטין את אמנת ג'נבה!!!
חיפוש מדוקדק הראה כי הכתבה אינה בדיוק "חדשות" והדברים פורסמו באתר לזכויות אדם העונה לשם "במבילי".
{ תיעודים: פורסמה גם כתבה שמדינת ישראל מבקשת שלא לקבל את עמי בקנדה}
"הבנו שאותם גורמים במדינת ישראל עושים כל שביכולתם על מנת למנוע או לדחות בכוונה את הדיון בדלתיים פתוחות – במטרה להעליל את העלילה – וזאת לפני שנספיק לספר לעולם מהי הסיבה שהגעתי  לקנדה.

כתיבת תגובה