כך מחסלים חושף פשעים

הרב עוזי משולם, חשף את הפשע הנורא שעשו גורמים ממסדיים במדינת ישראל נגד העם היהודי. אלפי עוללים נגזלו בכח ובאכזריות מחיק אימותיהם. חלקם נמכרו כסחורה עוברת לסוחר, והנותרים שימשו כ"שפני מעבדה" בניסויים מזוויעים שדעת אנוש אינה סובלת. פרשה שנודעה לימים בכינוי "פרשת ילדי תימן".
מאז, נרדף הרב עוזי ללא הפוגה ע"י גורמים מושחתים אלו.
רדיפה זו כללה וכוללת פגיעות נפשעות בו, בבנו ובמשפחתו. השורות הבאות מתארות את מצבו הגופני של כבוד הרב שהושלך לבית הכלא כשהוא הולך על רגליו ויצא ממנו על אלונקה במצב סיעודי מלא:

" מצבו הבריאותי הולך ומתדרדר בהשפעת חומרים רעילים שהוחדרו לגופו ע"י גורמים אלו, בתקופה בה שהה בכלא וגם בהמשך.כאמור, הרב עוזי הושלך לכלא כשהוא עומד על שתי רגליו, ויצא משם על אלונקה, כשכל גופו מכוסה בפצעים איומים!!! בכלא החדירו לגופו של הרב חומרים הרסניים, שגרמו למערכות גופו לקרוס. רמת הסוכר בגופו עלתה לערכים אסטרונומיים, הפצעים דיממו ולא התאחו. רגלו הפצועה הצטמקה והוא אינו יכול לעמוד על רגליו!
הרב מרותק למיטת חוליו בחדרו. אין באפשרותו לראות את אור השמש, מומחה שביקר לאחרונה אומר שכל רגע שהוא חי זהו נס רפואי!

הרב מרותק למיטה בלי אפשרות לקום. גופו מצטמק, רגליו הפכו דקות ורזות באופן בלתי נתפס וניתן להקיף אותן ביד אחת! הפצעים אינם מגלידים עקב החומרים הרעילים שהוזרקו לגופו ע"י גורמי הממסד המושחתים. עור גופו מתפורר והוא מקיא דם כאשר הוא מנסה לעכל מזון.

סבא אבא ונכד – רדיפה שלא נפסקת
ב 28.10.96, בטרם מלאו לו 17 שנים, נעצר עמי משולם, בנו של הרב עוזי, על שמיחה על הפגיעה באביו. קומץ גורמי הממסד המושחתים שרודפים את אביו, ניצלו את ההזדמנות. במהלך מעצרו, אושפז עמי בבית חולים "מאיר" תחת אבטחה כבדה ושם הם החדירו גם לגופו חומרים הרסניים.
בשנת 2005 , גירשו גורמי הממסד את עמי מישראל. "גם שם יש לנו כלים לפגוע בך" הם איימו עליו.

ואכן זמן קצר לאחר שהגיע לקנדה התעוררו תסמיני מחלות חמורות בגופו. הרופאים שבדקו את עמי, אינם מוצאים כל הסבר להידרדרות בריאותו. עמי סובל מלחץ דם גבוה, סוכרת בערכים אסטרונומיים, קוצר נשימה, פגיעה קשה בתפקוד הכבד, מערכת חיסונית מוחלשת, תסמינים של גאוט (התקפי כאבים איומים ברגל) ונפיחויות בבלוטות הרוק. התופעות הקשות באות ונעלמות ללא הסבר.

לעתים, על עמי ליטול למעלה מ 6 גרם תרופות ביום (בהוראת הרופאים), בכדי להמשיך לחיות.

מדוע להתעלל בילד בן 6?!
שי חיים הוא בנו של עמי, ונכדו של הרב עוזי.
איומים רבים הגיעו מצד גורמי הממסד על פגיעה גם בשי חיים. כאשר הם מימשו את אחד מאיומיהם, הגיע שי חיים למצב קשה של נפיחות בפנים ובגרון (ולדברי הרופאים זו לא חזרת…) כל גופו התעוות ונתמלא בפריחה קשה. הרופאים בקנדה שבדקו אותו אמרו שלא ראו תופעה דומה מעולם! העיוות של כל הגוף יכול להעיד על זן נדיר של מחלת הנשיקה, אך בבדיקות הדם הוכח מעבר לכל ספק, שלא מדובר במחלת הנשיקה ולא בתופעה אלרגית!

להורדת העלונים המופצים
להורדת עלון הפרסום הראשון לחץ כאן, ולהורדת הפלייר שמחולק לחץ כאן

כתיבת תגובה