עד מתי ימשך הגירוש

עברו כמעט 4 שנים מאז גורש עמי משולם מהארץ. לא גירוש בצו של בית משפט אלא גירוש מתוך אילוץ ואיומים: "אין לך ברירה אלא לעזוב את הארץ אחרת נפגע בך ובקרוביך" עמי כידוע הוא בנו הבכור של מורנו ורבנו הרב עוזי אזולאי משולם מיהוד אשר מחה על פרשת ילדי תימן

החזירו אותם ארצה
עברו כמעט 4 שנים מאז גורש עמי משולם מהארץ. לא גירוש בצו של בית משפט אלא גירוש מתוך אילוץ ואיומים: "אין לך ברירה אלא לעזוב את הארץ אחרת נפגע בך ובקרוביך" עמי כידוע הוא בנו הבכור של מורנו ורבנו הרב עוזי אזולאי משולם מיהוד אשר מחה על "פרשת ילדי תימן" והוכנס לכלא על לא עוול בכפו בשנת 1994 , בפרובוקציה הממסדית שנתפרסמה בשם אירועי יהוד. הרב עוזי נכנס לכלא בריא ושלם ויצא מהכלא על אלונקה כשהוא במצב של סכנת חיים יום יומית, כתוצאה מחומרים מסוכנים שהוחדרו לגופו.

הרב עוזי מרותק למיטה לאחר הפגיעה הקשה שפגעו בו
כשראו אותם גורמים מושחתים בממסד שלא עלה בידם לחסל את הרב כפי שזממו, החלו לרדוף אחרי בנו עמי תוך כדי חקירות ואיומים קשים, כשהם דורשים ממנו להביא להם חומר בנושא ילדי תימן – חומר שמעולם לא היה בידו! ביוני 2005 לאחר שעמי לא יכול היה לספק לאותם גורמי ממסד מושחתים חומר שלא מצוי בידו, הציבו לפניו אותם ". הגורמים אולטימאטום: "או שתביא את החומר או שתעזוב את הארץ לצמיתות עד לתאריך 20.12.05.
ב 28.11.05 עמי אולץ בעל כורחו לעזוב סופית את ישראל ויצא לקנדה עם אשתו ושלושת ילדיו הרכים. בקנדה, הגיש עמי בקשת הגנה מפני אותם גורמי ממסד שרודפים אותו אך הממסד בישראל עושה כל שביכולתו על מנת לטרפד את בקשתו. כתבות מתפרסמות בקנדה ובישראל ועד היום, שלוש וחצי שנים מאז גורש עמי מהארץ, טרם נערך שימוע בקנדה לגבי מעמדו! אותם גורמי ממסד מושחתים ממשיכים לאיים ולפגוע בעמי ובבני משפחתו גם בקנדה. עמי הגיע לקנדה בריא ושלם וגם שם השיגה אותו ידם הארוכה של גורמי הממסד. הם פוגעים קשות בבריאותו ובבריאותם של שאר בני משפחתו – לרבות ילדיו הקטנים.

עמי בקנדה חוזר מבית החולים על קביים, מהארץ יצא בריא ושלם
את בתו הקטנה אורית שנולדה בקנדה ניסו לחטוף מיד לאחר הלידה.
עמי ובני משפחתו חיים בקנדה בתנאי חיים קשים מנשוא, הלחצים והאיומים נמשכים ללא הפוגה והם מבקרים בבתי החולים חדשים לבקרים… עמי, אשתו וארבעת ילדיו הרכים כמהים לשוב ארצה אך הדרך הביתה חסומה בפניהם…
היום כולם יודעים שאת מדינת ישראל מנהלים בעלי המניות של מדינת ישראל בע"מ, כולם יודעים שהדמוקרטיה במדינה אינה דמוקרטיה ו"נבחרי העם" נשלטים בעצמם על ידי גורמים אלו. אנו קוראים ל"נבחרי העם" לא לפחד יותר, לא לשתוק עוד ולעזור לנו להשיב את עמי ובני משפחתו ארצה ולהפסיק מידית את הרדיפה כלפי הרב עוזי משולם ובני משפחתו.

ילדיו של עמי משתוקקים לשוב ארצה
אנו תלמידי הרב עוזי וחבריו של עמי דואגים לחייהם של עמי ובני משפחתו בקנדה. אנו מבקשים מכל מי שקורא דף זה להעביר אותו לחבריו, להצטרף לקריאה: "תנו לעמי ובני משפחתו לשוב ארצה והפסיקו את הרדיפה נגדם!", להיכנס ולחתום על עצומה הקוראת להשבתו של עמי ובני משפחתו ארצה.

כתיבת תגובה