פרסום הפרשה לציבור הרחב בקלטות אודיו

בשנת 1988 (התשמ"ח), אבי, הרב עוזי משולם הי"ד פרסם 3 קלטות אודיו, שעסקו בהרחבה בחשיפת הפרשה של חטיפת ומכירת ילדי תימן מזרח ובלקן, וכן בשתיקה וההשתקה הברוטאלית והאימתנית של פשע זה.

בקלטות, אבי, הרב עוזי חשף את תוכן שיחתו עם "אילן רז" מהשב"כ, שאיים עליו מספר שנים קןדם לכן.אילן רז הציע לאבא את "המקל או הגזר" כדבריו. דהיינו, אם אבי יפסיק לעסוק בפרשה, יקבל תגמול בדמות משרה בכירה כמו סגן שר וכדו' ואם לא יסכים לכך , הרי שקומץ גורמי המומסד המושחתים שעוסקים בנושא, ידאגו להפליל אותו ואם זה לא יעזור אז יהפכו אותו ל"איקס", זאת אומרת יחסלו אותו פיזית. לשאלת אבי, כיצד ייתכן שהוא יופלל והלא הוא אינו זז מילימטר מההלכה והחוק, ענה אילן רז, "אל תדאג, יש דבר שנקרא אימון של שופט, ועל זה אי אפשר לערער , ואנחנו כבר נדאג שהשופט יידע למי להאמין.."

הגורמים המושחתים בממסד, שידם היתה במעל , השתמשו בכל האמצעים שלרשותם על מנת להביא את אבי להפסקת העיסוק בחשיפת הפרשה. אבי מגולל בקלטות,את תוכנן של חלק משיחות עם אישי ציבור ידועים שניסו להציע לו שוחד תמורת שתיקה והפסקת העיסוק בחשיפת הפשע,
בקלטות גם נחשפו שמות של חלק מהשותפים לפשע הנורא, כולל שר הסעד דאז : הרב יצחק (איצה) מאיר לוין וחברי ממשלה נוספים. הקלטות הודפסו באלפי העתקים והופצו במחיר הקרן בישראל ובחוץ לארץ.

מיד לאחר שקלטות אלו הופצו, הגיע לבית הרב בבני ברק בריון שנשלח ע"י השב"כ, ודפק בפראות על הדלת. אני זוכר זאת כילד בן 9 כחוויה מטלטת.
בריון זה דרש מאבי למסור לידיו את קלטות המקור וכן את כל החומר שאסף בפרשה.
אבי סירב לעשות כן – ובתגובה, תקף אותו בריון את אבי, מול עינינו המזועזעות , למותר הוא לציין שנבהלו מאוד.

ברוך השם ,הרב הדף את התוקף ואמר לו שיגיד לממונים עליו, שיבואו בעצמם בפעם הבאה ולא ישלחו שליחים,

אך ההרדיפה האלימה של נציגי הממסד והתרת הדם כלפי אבי הי"ד וכלפיי ממשיכה עד עצם היום הזה.

כתיבת תגובה