שימוע בדלתיים פתוחות

לאחר כארבע שנים נקבע סוף סוף תאריך לשימוע בפני שלטונות קנדה בעניין בקשת הפליט של עמנואל משולם.

לאחר כארבע שנים נקבע סוף סוף תאריך לשימוע בפני שלטונות קנדה בעניין בקשת הפליט של עמנואל משולם.
למרות שאירועים מסוג זה מתנהלים בדלתיים סגורות בלבד ביקש עמנואל משלטונות קנדה שהדיון בעניינו יתקיים בדלתיים פתוחות ולעיני כל.
שני שיקולים עמדו לנגד עיניו של עמנואל בבקשו שימוע בדלתיים פתוחות:
הראשון הוא רצונו להגן על חייו,חיי משפחתו וחבריו.
כזכור,גורמי ממסד מושחתים איימו על עמנואל כי יפגעו בו ובסביבתו, וחשיפה זו לציבור הרחב תקשה על גורמי הממסד המושחתים לבצע את זממם, שכן באם יפגעו בו או במשפחתו וסביבתו הקרובה הרי שיהיה ברור לכל כי ידו של הממסד במעל.
הסיבה השנייה הינה שקיפות והגינות לעיני כל,כלומר אם מישהו חושב כי אין רדיפה אכזרית של הממסד את הרב עוזי משולם ובנו עמנואל,הרי שהוא מוזמן לבוא ולהוכיח את דבריו בפני שלטונות קנדה.
בקשתו של עמנואל לנהל את הדיון בעניינו בדלתיים פתוחות לא "מצאה חן" בעיני גורמי הממסד המושחתים והם אף מיהרו להבהיר זאת לעמנואל:
גיסו האהוב – איתמר לחיאני הי"ד, נרצח בסמוך להגשת הבקשה הרשמית לשימוע בדלתיים פתוחות (שבוע לפני חג הפסח בשנת התשס"ח) וזאת במטרה ברורה: להפעיל לחץ נוסף על עמנואל בטרם השימוע ולהבהיר כמה רציניים "הם" וכי לא יבחלו בשום אמצעי כולל שפיכת דם נקי.
לבסוף בקשה חריגה זו אושרה ואכן השימוע שנדחה כבר מספר פעמים בעבר, יתנהל בעזרת השם בדלתיים פתוחות ולעיני כל בתאריך: כ"ז בכסלו התש"ע (14 לדצמבר 2009).

הציבור מוזמן

כתיבת תגובה